Ödeme Seçenekleri

ÖDEME SEÇENEKLERI

www.GecedenGeceye.com’dan yapmış olduğunuz alışverişinizin ödemesini ne şekilde yapmak istediğini seçtiğiniz ekrandır. Siparişiniz için ödeme yapabileceğiniz seçenekler aşağıda listelenmiştir.

Havale & EFT

Ödemelerinizi herhangi bir bankanın Havale / EFT / ATM / İnternet bankacılığı hizmetlerini kullanarak yapabilirsiniz.
Havale & EFT yöntemini seçtiğinizde siparişiniz ödeme alındıktan sonra işleme başlayacaktır. Ödemelerinizi daha hızlı görebilmemiz adına tüm bilgileri eksiksiz doldurun ve açıklama kısmına siparişiniz tamamlandıktan sonra oluşacak "Sipariş Numarasını" yazın.
Havale için bankanın aldığı masraftan sorumlu değiliz..
Ödemelerinizi "MATEMOZ LİMİTED ŞİRKETİ " adına düzenlenmiş olan aşağıdaki banka hesaplarına yapınız.

Akbank Carrefoursa Kozyatağı Şubesi
Şube Kodu: 721
Hesap No: 0
IBAN NO:  TR

 

Kredi Kartı

Kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde kullanacağınız bölümdür. Öncelikli olarak hangi banka kartıyla ödeme yapacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Banka seçimini yaptıktan sonra açılacak olan taksit bölümünden yapmak istediğiniz taksit miktarını seçiniz ve "Devam Et" butonun basınız. Kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.
Ödenecek tutar bölümünde gördüğünüz tutar seçmiş olduğunuz banka veya taksit adetine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ödenecek tutar kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir. "Siparişi Onaylıyorum" butonuna basarak siparişinizi sonlandıracaksınız ve karşınıza gelen ekranda tüm siparişinizin onayını veren ve ayrıntılı dökümünü veren sayfa karşınıza gelecektir.

Kredi Kartı yönteminde tüm yerli kredi kartlarını kullanabilirsiniz, ama taksitli kullanamayabilirsiniz. Kredi Kartına taksit yapabileceğiniz bankalar "Ödeme" sayfasında Kredi Kartı bölümünde görebilirsiniz.

 

Kapıda Nakit ya da Kredi Kartı İle;

Ödeme için kapıda buluşalım !

www.gecedengeceye.com'dan veya 0544 682 02 61 numaralı telefonla sipariş hattımızdan dilediğiniz ürünü sipariş verin, kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeyin. Üstelik  TL ve üzeri siparişlerinizde kargo avantajından yararlanabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır