Sıkça Sorulan Sorular
Satın aldığım ürünler gizli bir şekilde gönderiliyor mu?
  • Kesinlikle! GecedenGeceye.com olarak fantazilerinize renkler katmanızı çok önemsediğimiz gibi satın almış olduğunuz ürünlerin gizlilikle elinize ulaşmasını da çok önemsiyoruz. :)    
  • Satın aldığınız tüm ürünler gizlilik odaklı tedarik zincirimiz, çok özel paket ambalajlarımız ve anlaşmalı olduğumuz kargo ile size ulaşır. Merak etmeyin her safhada paket içeriğinin gizliliği esastır. Paketi taşıyan kargo çalışanları ve -hatta bizler dahil- paket, ambalajına koyulduktan sonra o gönderinin içinde ne olduğunu bilmeyiz. Güvenle sipariş verebilirsiniz. :)
Siparişimi kargo şubesinden alabilir miyim?

Tabi ki.. Bu çok iyi bir fikirdi. :)

Ta ki siz paketi açana kadar içerisinde ne olduğunu siz de bilmeyeceksiniz.

Sitenizi yeni keşfettim. Ama kredi kartı bilgillerimi verecek kadar güvenmiyorum. Nasıl olacak?

Dert etmeyin, kapıda kargo görevlisine nakit ödeyebilirsiniz. 

Bütün gün WhatsApp'tayım, siparişimi de WhatsApp'tan vermek isterim, üyelik falan uğraşamam.

Biz bunu da düşündük. 7/24 şarjı ve internet paketi bitmeyen bir arkadaşa 0544 682 02 61 numaralı WhatsApp'ı sipariş hattımızı kitledik. İlla sipariş vermeniz de gerekmez, profil resmimiz herkese açık.  :)

Şu ana kadar her şey çok güzel gitti. Sipariş vereceğim ama kaç günde gelir?

Normal şartlarda en geç 3 gün içerisinde siparişiniz fantazilerinize geceden geceye renk katmalı. Ama unutmayın, gizlilik siparişinizin lojistik süreçlerinde çok önemli. Gizliliği her zaman üst seviyede tutmak için bazen bu süre uzayabilir.

Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Yüksek kalitede ve uygun fiyatlı ürünlerimizin iade edilme olasılığı Avrupa Birliği'ne girme olasılığından daha az. Ama oldu ki yine de iade etmek isteseniz; iletişim bölümündeki mail adresimize sipariş numaranızı bildirmeniz yeterli olacaktır. Çalışma arkadaşlarımız superman hızıyla size yardımcı olacaklar.

Unutulmamalı ki; birçok kullanılmış ya da giyilmiş ürünlerde hijyen nedeniyle iade mümkün olamamaktadır. :(

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır